(0372) 318 12 67

Hakkımızda

Bİz Kİmİz ?

Kuruluş

1996 yılından itibaren içerisinde bulunduğu Demir Çelik sektöründe, yılların verdiği iş tecrübesinide arkasına alarak şirketleşme yolunda bir adım olarak 13 Mayıs 2013 tarihinde Mesht Endüstri kurulmuştur. Mesht Endüstri, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bu sayede sektörde kısa zamanda adından söz ettirir konuma gelmiştir.

Firmamız Hakkında

Firmamız, O.S.B. yolu 1.km’de 1000 m2’lik fabrikasında güçlü mühendislik ve teknik donanımıyla üretimine tüm hızıyla devam etmektedir. Üretimdeki işçilik kalitesini hiç düşürmeden daima en üst seviyede tutan şirketimiz teslim ettiği imalatlarında kalitesini ispat etmiştir. Mesht Endüstri geleceğe dair doğru ve akılcı planlamalarla başta Demir Çelik olmak üzere Enerji, Maden İşletmeciliği, Savunma ve Havacılık sektörlerinde önemli projelere imza atmayı kendisine hedef seçmiştir.

Vİzyon ve Mİsyon

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, Müşterilerimizin gereksinimlerini en uygun koşullarda karşılamak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözetmek, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

MESHT ENDÜSTRİ

  • KALİTELİ ÜRETİM

  • DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA

  • DAİMA GÜLER YÜZ